Puchar Nadziei Olimpijskich pod Honorowym Patronatem Jarosława Stawiarskiego Marszałka Województwa Lubelskiego – cykl U 15 M w sezonie 2021/22.

 

Puchar Nadziei Olimpijskich pod Honorowym Patronatem Jarosława Stawiarskiego
Marszałka Województwa Lubelskiego, sezon 2021/22.

W rozgrywkach mistrzowskich uczestniczyć mogą: zawodnicy z roczników 2007 i młodsi bez ograniczeń w cyklu posiadający licencję okresową. 

1. Rozgrywki w cyklu U15 M odbywać się będą w dwóch etapach.
I Etap – rozgrywki wojewódzkie w grupach „A” (podkarpacka) i „B” (lubelska), rozgrywane 2-rundowo (mecz i rewanż).
II Etap – rozgrywki strefowe o awans do rozgrywek centralnych i miejsce w strefie odbywać się będą na następujących zasadach:
1.  Zespoły, które zajmą 1 i 2 miejsce w swojej grupie, w II Etapie rozgrywać będą mecze z zespołami grupy drugiej z tych samych miejsc (mecz i rewanż) o miejsca 1-4 w strefie z zaliczeniem meczów z grup I Etapu pomiędzy zainteresowanymi zespołami. Ze strefy do rozgrywek centralnych awansują 3 pierwsze zespoły, o ile wyrażą na to pisemną zgodę. W przypadku, gdy któryś z zespołów zrezygnuje z rozgrywek centralnych, prawo udziału zyskuje kolejny zespół w tabeli.
2. Zespoły I Etapu, które nie zakwalifikują się do rozgrywek II Etapu, zagrają w II Etapie o ustalenie miejsc w strefie (mecz i rewanż) na zasadzie:
– zespoły z miejsc 3 w swoich grupach zagrają o miejsce 5, zespoły, które zajęły 4 miejsce w swoich grupach, zagrają o miejsce 7, zespoły, które zajęły 5 w swoich grupach zagrają o miejsce 9, zespoły, które zajęły 6 w swoich grupach zagrają o miejsce 11, zespoły, które zajęły 7 w swoich grupach zagrają o miejsce 11 w strefie.