Harmonogram gier/wyniki na żywo – Halowe Mistrzostwa województwa lubelskiego w koszykówce 3×3 – sezon 2023/2024

ETAP I – RUNDA KWALIFIKACYJNA

W trakcie trwania dwóch turniejów, drużyny przyporządkowane do dwóch grup A i B, rywalizować będą między sobą z zastosowaniem systemu każdy z każdym.

PODZIAŁ NA GRUPY

GRUPA A
1. Camaro Zamość
2. Thunderbolts
3. Luchadores
4. Biłgoraj Skład
5. HoopLife 4 Life

6. Vemat 3×3 Tomaszów Lubelski

7. AZS UMCS Lublin
GRUPA B
1. Slam Drinkers Biłgoraj
2. Total Active
3. UKS III LO Zamość
4. 3×3 KAM – SANIT Zamość
5. Taco Wtorek
6. Stowarzyszenie sportowe „Alley-oop” Piaski
7. Społeczniak Zamość

 

HARMONOGRAM GIER
1. turniej – 30.12.2023 r., godz. 12.00 – hala OSiR Zamość

GRUPA BOISKO GODZINA MECZ/DRUŻYNY WYNIK
A 1 12.30 Thunderbolts vs AZS UMCS Lublin 14:11
B 2 12.30 Total Active vs Społeczniak Zamość 22:4
A 1 12.50 Luchadores vs Vemat 3×3 Tomaszów Lubelski
 9:21
B 2 12.50 UKS III LO Zamość vs Stowarzyszenie sportowe „Alley-oop” Piaski 18:13
 A 1 13.10 Biłgoraj Skład
 vs HoopLife 4 Life 15:17
B 2 13.10 3×3 KAM-SANIT Zamość vs Taco Wtorek 19:21
A 1 13.30 Camaro Zamość vs AZS UMCS Lublin 21:15
B 2 13.30 Slam Drinkers Biłgoraj vs Społeczniak Zamość 22:1
A 1 13.50 Thunderbolts vs HoopLife 4 Life 11:21
B 2 13.50 Total Active vs Taco Wtorek 22:8
A 1 14.10 Luchadores vs Biłgoraj Skład 5:9
B 2 14.10 UKS III LO Zamość vs 3×3 KAM-SANIT Zamość 14:21
A 1 14.30 Camaro Zamość vs Vemat 3×3 Tomaszów Lubelski 22:9
B 2 14.30 Slam Drinkers Biłgoraj vs Stowarzyszenie sportowe „Alley-oop” Piaski 21:7
A 1 14.50 AZS UMCS Lublin vs HoopLife 4 Life 11:19
B 2 14.50 Społeczniak Zamość vs Taco Wtorek 7:20
A 1 15.10 Thunderbolts vs Luchadores 22:5
B 2 15.10 Total Active vs UKS III LO Zamość 21:8
A 1 15.30 Camaro Zamość vs HoopLife 4 Life 19:18
B 2 15.30 Slam Drinkers Biłgoraj vs Taco Wtorek 18:14
A 1 15.50 Vemat 3×3 Tomaszów Lubelski vs Biłgoraj Skład 17:12
B 2 15.50 Stowarzyszenie sportowe „Alley-oop” Piaski vs 3×3 KAM-SANIT Zamość 15:22

 

HARMONOGRAM GIER
2. turniej – 20.01.2024 r., godz. 12.30 – hala OSiR Zamość

GRUPA BOISKO GODZINA MECZ/DRUŻYNY WYNIK
A 2 12.30 AZS UMCS Lublin vs Luchadores 20:15
B 1 12.30 Taco Wtorek vs Stowarzyszenie sportowe „Alley-oop” Piaski 22:4
A 2 12.55 Camaro Zamość vs Biłgoraj Skład 18:14
B 1 12.55
Taco Wtorek vs UKS III LO Zamość
18:8
A 2 13.20
HoopLife 4 Life vs Luchadores
12:11
B 1 13.20 Slam Drinkers Biłgoraj vs 3×3 KAM-SANIT Zamość 16:21
A 2 13.45 Vemat 3×3 Tomaszów Lubelski vs Thunderbolts 10:16
B 1 13.45 Społeczniak Zamość vs UKS III LO Zamość 11:21
A 2 14.10 Camaro Zamość vs Luchadores 22:7
B 1 14.10 Stowarzyszenie sportowe „Alley-oop” Piaski vs Total Active 10:21
Przerwa obiadowa w godz. 14.30 – 15.00.
A 2 15.00 Biłgoraj Skład vs Thunderbolts 12:20
B 1 15.00 Slam Drinkers Biłgoraj vs UKS III LO Zamość 22:10
A 2 15.25 Vemat 3×3 Tomaszów Lubelski vs AZS UMCS Lublin 17:18
B 1 15.25 3×3 KAM-SANIT Zamość vs Total Active 17:21
A 2 15.50 Camaro Zamość vs Thunderbolts 13:21
B 1 15.50 Stowarzyszenie sportowe „Alley-oop” Piaski vs Społeczniak Zamość 16:12
A 2 16.15 Biłgoraj Skład vs AZS UMCS Lublin 13:19
B 1 16.15 Slam Drinkers Biłgoraj vs Total Active 21:17
A 2 16.40 HoopLife 4 Life vs Vemat 3×3 Tomaszów Lubelski 17:21
B 1 16.40 3×3 KAM-SANIT Zamość vs Społeczniak Zamość 22:5

ETAP II – RUNDA FINAŁOWA

Po zakończeniu I etapu rozgrywek, siedem drużyn, które zajmą miejsca 1-3 w grupach A i B oraz zwycięzca bezpośredniego pojedynku pomiędzy drużynami, które zajmą 4. miejsca w grupach A i B – baraż, rywalizować bedą między sobą z zastosowaniem systemu każdy z każdym o miejsca od 1 do 7 w klasyfikacji końcowej – GRUPA A.
Po zakończeniu I etapu rozgrywek, siedem drużyn, które zajmą miejsca 5-7 oraz drużyna, która nie uzyska kwalifikacji do rudny finałowej, rywalizować będą między sobą z zastosowaniem systemu każdy z każdym o miejsca od 8 do 14 w klasyfikacji końcowej – GRUPA B.

PODZIAŁ NA GRUPY

GRUPA A 

Miejsce Drużyna Rozegrane
mecze
Liczba
punktów
Kosze
zd./str.
Różnica
kosze
zd./str.
1. Total Active 6 11 124/68 56
2. Slam Drinkers Biłgoraj 6 11 120/70 50
3. Thunderbolts 6 11 104/72 32
4. Camaro Zamość 6 11 115/84 31
5. Taco Wtorek 6 10 103/78 25
6. HoopLive 4 Life 6 10 104/88 16
7. Zwycięzcy meczu pomiędzy 
AZS UMCS Lublin i 3×3 KAM – SANIT Zamość
6      

GRUPA B

Miejsce Drużyna Rozegrane
mecze
Liczba
punktów
Kosze
zd./str.
Różnica
kosze
zd./str.
1. Przegrani w meczu pomiędzy
AZS UMCS Lublin i 3×3 KAM – SANIT Zamość
6      
2. Vemat 3×3 Tomaszów Lubelski 6 9 95/94 1
3. UKS III LO Zamość 6 8 79/106 – 27
4. Biłgoraj Skład 6 7 75/96 – 21
5. Stowarzyszenie sportowe „Alley-oop” Piaski 6 7 65/116 – 51
6. Luchadores 6 6 52/106 – 54
7. Społeczniak Zamość 6 6 40/123 – 83

HARMONOGRAM GIER
3. turniej – 18.02.2024 r., godz. 13.30 – hala OSiR Zamość

GRUPA BOISKO GODZINA MECZ/DRUŻYNY WYNIK
mecz o awans 1 13.30 AZS UMCS Lublin vs 3×3 KAM – SANIT Zamość
21:17
A 1 13.50

Thunderbolts vs Camaro Zamość

18:17
B 2 13.50 Vemat 3×3 Tomaszów Lubelski
vs Społeczniak Zamość
21:11
A 1 14.10

Slam Drinkers Biłgoraj vs Taco Wtorek

przełożony 4. turniej
B 2 14.10 UKS III LO Zamość vs Luchadores 22:5
A 1 14.30

HoopLive 4 Life vs Camaro Zamość

przełożony 4. turniej
B 2 14.30 Biłgoraj Skład vs Stowarzyszenie sportowe „Alley-oop” Piaski 17:8
A 1 14.50

Total Active vs Taco Wtorek

przełożony 4. turniej
B 2 14.50 3×3 KAM – SANIT Zamość vs Społeczniak Zamość 22:11
A 1 15.10

Slam Drinkers Biłgoraj vs AZS UMCS Lublin

22:9
B 2 15.10 Vemat 3×3 Tomaszów Lubelski
vs Stowarzyszenie sportowe „Alley-oop” Piaski
22:7
A 1 15.30

Camaro Zamość vs Taco Wtorek

przełożony 4. turniej
B 2 15.30 UKS III LO Zamość vs Biłgoraj Skład 18:15
A 1 15.50

Thunderbolts vs HoopLive 4 Life

przełożony 4. turniej
B 2 15.50 3×3 KAM – SANIT Zamość vs Luchadores 22:12
Przerwa obiadowa w godz. 16.10 – 16.40
A 1 16.40

Total Active vs AZS UMCS Lublin

21:17
B 2 16.40 Społeczniak Zamość vs Stowarzyszenie sportowe „Alley-oop” Piaski 18:21
A 1 17.00

Slam Drinkers Biłgoraj vs Thunderbolts

21:16
B 2 17.00 Vemat 3×3 Tomaszów Lubelski vs UKS III LO Zamość 21:11
A 1 17.20

AZS UMCS Lublin vs Taco Wtorek

przełożony 4. turniej
B 2 17.20 3×3 KAM – SANIT Zamość vs Stowarzyszenie sportowe „Alley-oop” Piaski 22:10
A 1 17.40

Total Active vs HoopLive 4 Life

przełożony 4. turniej
B 2 17.40 Luchadores vs Biłgoraj Skład 6:21

HARMONOGRAM GIER
4. turniej finałowy – 23.03.2024 r., godz. 10.00 – hala OSiR Zamość

GRUPA BOISKO GODZINA MECZ/DRUŻYNY WYNIK
A 2   AZS UMCS Lublin vs Thunderbolts  
B 1   Społeczniak Zamość vs UKS III LO Zamość  
A 2   Total Active vs Camaro Zamość  
B 1   3×3 KAM-SANIT Zamość vs Biłgoraj Skład  
A 2   Taco Wtorek vs Thunderbolts  
B 1   Stowarzyszenie sportowe „Alley-oop” Piaski vs UKS III LO Zamość  
A 2   HoopLive 4 Life vs Slam Drinkers Biłgoraj  
B 1   Luchadores vs Vemat 3×3 Tomaszów Lubelski  
A 2   Total Active vs Thunderbolts  
B 1   3×3 KAM-SANIT Zamość vs UKS III LO Zamość  
A 2   Camaro Zamość vs Slam Drinkers Biłgoraj  
B 1   Biłgoraj Skład vs Vemat 3×3 Tomaszów Lubelski  
A 2   HoopLive 4 Life vs AZS UMCS Lublin  
B 1   Luchadores vs Społeczniak Zamość  
A 2   Total Active vs Slam Drinkers Biłgoraj  
B 1   3×3 KAM-SANIT Zamość vs Vemat 3×3 Tomaszów Lubelski  
A 2   Camaro Zamość vs AZS UMCS Lublin  
B 1   Biłgoraj Skład vs Społeczniak Zamość  
A 2   Taco Wtorek vs HoopLive 4 Life  
B 1   Stowarzyszenie sportowe „Alley-oop” Piaski vs Luchadores