­čôł­čô░­čÄČ Podsumowanie 2. kolejki – 3 LM, sezon 2017/18. Informacje, statystyki oraz skr├│t wideo.

Maciej SzynkaczukÔČç
Maciej Dro┼║dzielÔČç
Krzysztof ┼Üwi─ůtkowskiÔČç
Kamil KluczekÔČç

Osoby, kt├│re chc─ů zapozna─ç si─Ö z pozosta┼éymi statystykami z meczu: akcja za akcj─ů, przebieg wyniku, ewaluacja zawodnika – 30 stron, prosimy o kontakt.

Komentarz AZS Jaros┼éaw: dnia 26.11.2017 nasza dru┼╝yna wybra┼éa si─Ö w podr├│┼╝ do Zamo┼Ťcia, by stoczy─ç pojedynek z UKS III LO Zamo┼Ť─ç w ramach drugiej rundy trzeciej ligi koszyk├│wki.
Nasi koszykarze podra┼╝nieni pora┼╝k─ů w Przemy┼Ťlu, chcieli zatrze─ç z┼ée pierwsze wra┼╝enie. Na mecz wyszli zmotywowani i od pocz─ůtku przejeli inicjatywe. Pierwsza kwarta to szybka gra, narzucanie tempa oraz wykorzystywanie gry pod koszem przeciwnik├│w. Pierwsza kwarta ko┼äczy si─Ö dziesi─Öciopunktow─ů przewag─ů na korzy┼Ť─ç przyjezdnych. Druga kwarta to kontynuacja do┼Ť─ç dobrej gry w ataku jak i w obronie, czego konsekwencj─ů staje si─Ö zej┼Ťcie do szatni na przerwe z czternastopunktow─ů przewag─ů. Druga po┼éowa pokaza┼éa jednak jeszcze braki naszej dru┼╝yny w organizacji ataku przeciwko strefie. Brakowa┼éo r├│wnie┼╝ skutecznosci rzutowej zza ┼éuku 6,75m. Nie korzystai┼Ťmy z b┼é─Öd├│w obrony, kt├│ra dawa┼éa mo┼╝liwo┼Ť─ç rzucania z czystych pozycji. Druga po┼éowa to tak┼╝e s┼éabasz gra momentami pod bronionym koszem. Na szcz─Öscie nieporozumienia i braku komunikacji nie wp┼éyn─Ö┼éy w wi─Ökszym stopniu na ko┼äcowy wynik. Ko┼äczymy mecz wynikiem 53:69 dla go┼Ťci, kt├│rymi by┼éa nasza dru┼╝yna. Inormujemy, ┼╝e do dru┼╝yny po przerwie powr├│ci┼é Micha┼é Popiela┼äski, a Krzysztof Winiarski i Grzegorz Lipi┼äski s─ů jej nowymi zawodnikami, kt├│rzy meczem z Zamo┼Ťciem zadebiutowali w naszych barwach.
Podsumowuj─ůc, nasza dru┼╝yna pokaza┼éa si─Ö z dobrej strony. Nie by┼é to idealny mecz i wiemy nad czym musimy nadal pracowa─ç, ale widzimy r├│wnie┼╝ progres w zgraniu i organizacji gry. W najbli┼╝szych dniach 30.11-1.12 dru┼╝yna we┼║mie udzia┼é w Memoriale im. Dominika Jakubowskiego, na zaproszenie Uniwersytetu Rzeszowskiego. Potem w planach jest ci─Ö┼╝ka praca i sparingi z mocnymi rywalami z drugiel ligi.

W drugim meczu dru┼╝yna Hensfort Przemy┼Ťl wygra┼éa z AZS-AWF Bia┼éa Podlaska 84 do 56 (17:17; 26:14; 19:18; 22;7).
Komentarz AZS AWF: Zawodnicy 3 ligi rozegrali swoje drugie spotkanie w tym sezonie. Tym razem przed w┼éasn─ů publiczno┼Ťci─ů podejmowali dru┼╝yn─Ö Nied┼║wiadki Przemy┼Ťl. Pierwsze 10 minut spotkania by┼éo bardzo wyr├│wnane, niestety z kolejnymi minutami zawodnicy dru┼╝yny go┼Ťci zacz─Öli narzuca─ç sw├│j rytm gry i stopniowo zwi─Ökszali przewag─Ö. Przede wszystkim zadecydowa┼éa 4 kwarta w kt├│rej to koszykarze z Bia┼éej Podlaskiej zdobyli tylko 7 pkt , za┼Ť go┼Ťcie 22 pkt. Mecz zako┼äczy┼é si─Ö wynikiem 56 – 84 dla Niedzwiadk├│w Przemy┼Ťl. Punkty zdobywali : Wojtysiak 17, Kowalik 13, Biegaj┼éo M. 10, Kabus 7, Halecki J. 5, Czaplicki 2, Juszczuk 2.

Lista zawodnik├│w z najwi─Öksz─ů liczb─ů zdobytych punkt├│w w 2. kolejce 3 LM w sezonie 2017/18.