­čĆć­čĆÇZamojscy koszykarze – UKS III LO Zamo┼Ť─ç rozpoczynaj─ů rywalizacj─Ö w cyklu U12 (┼╗ak). Inauguracja rozgrywek grupy A w Zamo┼Ťciu.

Dru┼╝yna UKS III LO Zamo┼Ť─ç rozpoczyna rywalizacj─Ö w 1 etapie rozgrywek wojew├│dzkich, kt├│re zostan─ů przeprowadzone turniejowo w grupie A i B, mecz + rewan┼╝. W ka┼╝dym turnieju rozegranych zostanie 5 spotka┼ä. Zamojska dru┼╝yna we┼║mie udzia┼é 4 turniejach w grupie A (10 spotka┼ä), w tym trzech na wyje┼║dzie oraz w jednym jako gospodarz. W dw├│ch turniejach b─Ödzie pauzowa─ç. ┼ü─ůcznie w grupie A zostanie rozegranych 30 pojedynk├│w, w ka┼╝dym turnieju w grupie uczestniczy po 4 zespo┼éy.
W rozgrywkach mistrzowskich mog─ů uczestniczy─ç zawodnicy z rocznik├│w
2006 i m┼éodsi posiadaj─ůcy licencj─Ö okresow─ů.

1 Turniej grupy A
Puchar Nadziei Olimpijskich
pod Honorowym Patronatem Sławomira Sosnowskiego
Marszałka Województwa Lubelskiego
Coca Cola Cup cyklu U12 M ┼╗ak w koszyk├│wce
rozgrywek sezonu 2017/ 18 w Zamo┼Ťciu.

Organizator: UKS III LO Zamo┼Ť─ç
Termin:
20.01.2018 r.
Godzina: 10.00
Miejsce: III Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Cypriana Kamila Norwida w Zamo┼Ťciu, ul. Kili┼äskiego 15
Uczestnicy:  UKS III LO Zamo┼Ť─ç , UKS Cztery -Trzy Lublin, BSK Kadet I Bia┼éa Podlaska, MKS Start┬á II SA Lublin – SP 30.

TERMINARZ SPOTKAŃ:
1. mecz, 10.00 –┬á UKS III LO Zamo┼Ť─ç 
vs UKS Cztery -Trzy Lublin
2. mecz, 11.00 –┬áKadet I Bia┼éa Podlaska vs Start II SP 30 Lublin
3. mecz, 12.00 –┬á UKS III LO Zamo┼Ť─ç  vs┬áKadet I Bia┼éa Podlaska
4. mecz, 13.00 –┬áUKS Cztery -Trzy Lublin vs┬áStart II – SP 30 Lublin
5. mecz, 14.00 – Kadet I Bia┼éa Podlaska vs┬áUKS Cztery -Trzy Lublin

Inauguracja rozgrywek grupy A w Zamo┼Ťciu

Zamo┼Ť─ç: Najm┼éodsi koszykarze rozpoczynaj─ů rywalizacj─Ö

Zamojscy koszykarze rozpoczynaj─ů rywalizacj─Ö w cyklu U12 (┼╗ak).

Kronika Tygodnia

Klasyfikacj─Ö dru┼╝yn w grupie ustala si─Ö na postawie punkt├│w, zgodnie z zapisem zwyci─Östw i pora┼╝ek, a mianowicie 2 punkty za ka┼╝dy wygrany mecz, 1 punkt za ka┼╝dy przegrany mecz (w┼é─ůcznie z przegranymi wskutek braku zawodnik├│w) i 0 punkt├│w za mecz przegrany walkowerem.
Je┼╝eli 2 lub wi─Öcej dru┼╝yn maj─ů r├│wn─ů liczb─Ö punkt├│w po rozegraniu wszystkich mecz├│w w danej grupie, to o kolejno┼Ťci miejsc decyduje(-─ů) wynik(-i) meczu(-├│w) pomi─Ödzy tymi dru┼╝ynami. Je┼╝eli liczba punkt├│w w meczach pomi─Ödzy tymi dru┼╝ynami wci─ů┼╝ jest taka sama, klasyfikacj─Ö ustala si─Ö wg poni┼╝szych zasad:
ÔÇô decyduje wi─Öksza r├│┼╝nica koszy zdobytych do straconych w meczach pomi─Ödzy tymi dru┼╝ynami,
ÔÇô decyduje wi─Öksza liczba koszy zdobytych w meczach pomi─Ödzy tymi dru┼╝ynami,
ÔÇô decyduje wi─Öksza r├│┼╝nica koszy zdobytych do straconych we wszystkich meczach w danej grupie,
ÔÇô decyduje wi─Öksza liczba koszy zdobytych we wszystkich meczach w danej grupie,
ÔÇô je┼╝eli powy┼╝sze zasady w dalszym ci─ůgu nie daj─ů roztrzygni─Öcia, klasyfikacj─Ö ko┼äcow─ů ustala si─Ö w drodze losowania.

Grupa A:
1. MKS Start II SA Lublin ÔÇô SP 30, Szko┼éa Podstawowa nr 30 im. Kr├│la Kazimierza Wielkiego w Lublinie
2. UKS III LO Zamo┼Ť─ç ,
3. MKS Start VI SA Lublin ÔÇô G 51,┬áSzko┼éa Podstawowa nr 51 im. Jana Paw┼éa II w Lublinie
4. BSK Kadet I Biała Podlaska, Bialskie Stowarzyszenie Koszykówki KADET Biała Podlaska, ul. Akademicka 2, Biała Podlaska
5. UKS Cztery ÔÇô Trzy Lublin,┬áUczniowski Klub Sportowy Cztery-Trzy Lublin, ul. ┼Üliwi┼äskiego 5 w Lublinie
6. MKS Start IV SA Lublin ÔÇô SP 38, Szko┼éa Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie.

Szczeg├│┼éowe informacje dotycz─ůce rozgrywek znajdziemy w zak┼éadce U12 ┼╗ak 2017/18.