[Skrót wideo]. Drużyna Camaro Zamość uzyskała awans do turnieju finałowego w ramach Mistrzostw Radomia w koszykówce 3×3, zajmując trzecie miejsce w ostatnim turnieju kwalifikacyjnym.

Camaro Zamość: od lewej – Marek Nieścior, Michał Toczyński, Michał Swacha, Tomasz Wójcik z Marcin Kotowski.

Trzeci turniej kwalifikacyjny w ramach Mistrzostw Radomia 2019 r. w koszykówce 3×3 pod patronatem Prezydenta Miasta Radosława Witkowskiego w kat. Open Mężczyzn, został rozegrany 18 sierpnia w Radomiu. Najlepszą drużyną została KoszKadra U23, wygrywając finale z Kottrans Radom – 21 do 19. Trzecie miejsce zajęła zamojska ekipa, pokonując Wild Cats – 21 do 18. Zdjęcia dostępne na instagram – Akademia Koszykówki Zamość.

Statystyki:

Finał zostanie rozegrany 31 sierpnia i przeznaczony będzie dla 12 drużyn wyłonionych w trzech eliminacjach i dzikich kartach, które przyznał organizator turnieju.