Finał Mistrzostw Polski w koszykówce 3×3 – Katowice Quest 2021 r. Camaro Zamość dziewiątą drużyną w Polsce.

W dniach 7-8 sierpnia 2021 r. na katowickim rynku, drużyna Camaro Zamość rywalizowała o Mistrzostwo Polski w koszykówce 3×3 – kategoria Open mężczyzn. Finał poprzedził dodatkowy turniej kwalifikacyjny – rozegrany w Katowicach, wygrany przez zamojską reprezentację, która po zaciętym meczu pokonała aktualnych mistrzów Polski StudioBudza (Marcin Zarzeczny, Jakub Dloniak, Tomasz Tomanek, Darrell Harris) – 21:20. W turnieju finałowym wzięło udział 16 najlepszych drużyn z całej Polski. W sobotę, 7 sierpnia rozegrana została faza grupowa, która wyłoniła osiem najlepszych drużyn. Na tym etapie drużyna Camaro wygrała dwa z trzech pojedynków, co nie zapewniło jej bezpośredniego awansu do ćwierćfinałów. W niedzielę – 8 sierpnia, w meczu o awans do fazy pucharowej, zamościanie przegrywają z Hutnik Warszawa – 10:20. Ostatecznie drużyna Camaro Zamość w składzie: Marek Nieścior, Jakub Czyż, Michał Jankowski, Nikodem Kowalski, zajęła dziewiąte miejsce w finałach Mistrzostw Polski w koszykówce 3×3. Szczegółowe statystyki dostępne po kliknięciu na poniższe zdjęcie.