Klasyfikacja strzelców – Zamojska Liga Koszykówki w sezonie 2019/2020.

  • klasyfikacja strzelców po 3. kolejce rozgrywek
  • aktualizacja – 2.12.2019 r.
Miejsce Nazwisko i imię Drużyna Suma
1. NIEŚCIOR Marek Camaro Zamość 103 pkt.
2. KROSMAN Daniel Valentino & Vemat Tomaszów Lubelski 67 pkt.
3.


WÓJCIK Tomasz

Camaro Zamość


57 pkt.

4. SZYNKARCZUK Maciej OSiR Zamość 53 pkt.
5. KLUCZEK Kamil Gladiator Zam Złom Sitaniec 47 pkt.
6. SZWAJKOWSKI Tomasz Gladiator Zam Złom Sitaniec 43 pkt.

Tabela rozgrywek – Zamojska Liga Koszykówki w sezonie 2019/2020.

  • klasyfikacja drużyn po 3. kolejce rozgrywek
  • aktualizacja – 1.12.2019 r.
  • Gladiator Zam Złom Sitaniec – pauza
Miejsce Drużyna Rozegrane mecze
(liczba)
Pkt. Pkt.
zd./str.
Różnica
1. Camaro Zamość 3 6 215/155 60
⬆ 2.
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu 2 4 127/69 58
⬆ 3.
Valentino & Vemat Tomaszów Lubelski 3 4 194/160 34
⬇ 4. Szerszenie Skokówka 3 4 121/148 – 27
⬇ 5. Stowarzyszenie
„Alley-oop” Piaski
3 4 121/176 – 55
6. Gladiator Zam Złom Sitaniec 2 3


130/101

29
7.

UKS III LO Zamość

2

2

61/160

– 99

Podsumowanie 1. kolejka – Zamojska Liga Koszykówki w sezonie 2019/2020.

1. kolejka: 03.11.2019 r. (niedziela) – hala III LO Zamość:

Wyniki:

1. mecz, OSiR Zamość vs „Alley-oop”
75 do 34 (24:8, 22:6, 17:8, 12:12).
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu: Szynkarczuk – 32 pkt., Makowski – 16 pkt., Gajewski – 9 pkt., Toczyński (kpt.) – 8 pkt., Różański, Ferens – 5 pkt. Stowarzyszenie „Alley-oop” Piaski: Berecki M. – 14 pkt., Berecki D. – 13 pkt., Adamiak, Jaszczuk, Potręć (kpt.) – 2 pkt., Kasprzak – 1 pkt.

2. mecz, Valentino & Vemat vs Szerszenie
57 do 61 (15:14, 9:7, 14:15, 16:18, dogrywka – 3:7).
Valentino & Vemat Tomaszów Lubelski: Krosman – 19 pkt., Kawalec – 15 pkt., Zagórski (kpt.) – 11 pkt., Majewski – 10 pkt., Marzec – 2 pkt. Szerszenie Skokówka: Samulak – 28 pkt., Michałowski – 14 pkt., Łyś – 8 pkt., Korneluk – 5 pkt., Gajewski – 4 pkt., Bujalski – 2 pkt.

3. mecz, Gladiator vs Camaro
53 do 77 (10:25, 15:7, 17:24, 11:21).
Gladiator Zam Złom Sitaniec: Kluczek – 20 pkt., Szwajkowski – 16 pkt., Bodziacki – 7 pkt., Wawrzycki – 4 pkt., Krupa – 3 pkt., Machałek – 2 pkt., Kowarz – 1 pkt. Camaro Zamość: Nieścior (kpt.) – 39 pkt., Wójcik – 16 pkt., Droździel – 10 pkt., Maziarczyk – 6 pkt., Ulanicki – 4 pkt., Buryś – 2 pkt. Retransmisja meczu dostępna na facebook – Akademia Koszykówki Zamość.

Drużyny – Zamojska Liga Koszykówki w sezonie 2019/2020.

Camaro Zamość: górny rząd od lewej: BURYŚ Paweł – nr 10, NIEŚCIOR Marek (kpt.) – nr 7, ULANICKI Tomasz – nr 6, WÓJCIK Tomasz – nr 4, MAZIARCZYK Marcin – nr 5. Dolny rząd od lewej: DROŹDZIEL Maciej – nr 11, SZYKUŁA Łukasz – nr 1, STERNIK Wojciech – nr 9.

 


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu: górny rząd od lewej: RÓŻAŃSKI Michał – nr 6, TOCZYŃSKI  Michał (kpt.) – nr 7, SZYNKARCZUK Maciej – nr 10, GAJEWSKI Marek – nr 5. Dolny rząd od lewej: FERENS Mateusz – nr 11, STERNIK Tomasz – nr 9, MAKOWSKI Rafał – nr 2.

 

UKS III LO Zamość: górny rząd od lewej: RACZKIEWICZ Igor – nr 14, ZARĘBSKI Daniel – nr 7, MALEC Wiktor – nr 10, KOWALCZUK Karol – nr 13, BENDER Jakub – nr 6. Dolny rząd od lewej: LEWUCHA Jeremi nr 4, ŚWISTOWSKI Oskar – nr 8, ŚWISZCZ Maciej – nr 11, DUDA Maciej – nr 12, DEREWIECKI – nr 9, ŻOŁOPA Mateusz – nr 15. Trener: MAZUREK Krzysztof.

 

Gladiator Zam Złom Sitaniec: górny rząd od lewej: CIS Dariusz (kpt.) – nr 10, KLUCZEK Kamil – nr 12, WAWRZYCKI Szymon – nr 8, KRUPA Jacek – nr 4, MAZUREK Krzysztof – nr 5, KOWARZ Michał – nr 88. Dolny rząd od lewej: SZWAJKOWSKI Tomasz – nr 9, BODZIACKI Łukasz – nr 13, MACHAŁEK Łukasz – nr 27, MATYSIAK Rafał – nr 11.

 

Szerszenie Skokówka: górny rząd od lewej: SAMULAK Jarosław – nr 5, MICHAŁOWSKI Konrad – nr 11, GAJEWSKI Arkadiusz (kpt.) – nr 8, BUJALSKI Bartosz – nr 13, KORNELUK Andrzej – nr 10. Dolny rząd od lewej: ŁYŚ Andrzej – nr 9, SKROK Grzegorz – nr 15, WOJCIECHOWSKI Arkadiusz – nr 14.

 

Valentino & Vemat Tomaszów Lubelski: od lewej: MARZEC Artur – nr 55, MAJEWSKI Karol – nr 10, KAWALEC Robert – nr 45, ZAGÓRSKI Radosław (kpt.) – nr 33, KROSMAN Daniel – nr 3, BEDNARZ Michał – nr 24.

 

Stowarzyszenie „Alley-oop” Piaski: górny rząd od lewej: BERECKI Mikołaj – nr 13, KASPRZAK Adrian – nr 15, KOTARSKI Paweł – nr 7, GRZYWACKI Łukasz – nr 9, JASZCZUK Rafał – nr 11, POTRĘĆ Sebastian (kpt.) – nr 2, SKOMOROWSKI Jakub – nr 53, WIERCIŃSKI Robert – nr 81. Dolny rząd od lewej: ADAMIAK Szymon – nr 47, BERECKI Dawid – nr 0, WOŹNIAK Konrad – nr 21, ZAJĄCZKOWSKI Marcin – nr 3, WIŚNIEWSKI Dawid – nr 1, ZGIERSKI Piotr – nr 8.